HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 144 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ktore hry si najviac pamatate z celej svojej hracskej kariery. Mam na mysli tie ktore vas v case ked ste ich hrali najviac uputali a odvtedy s nimi porovnavate aj nove hry podobneho stylu. Take na ktore si pod pojmom PC/konzola HRA spomeniete ako prve. Jednoducho vase archetypy :)
---------------

1. On&Duch (PMD) - najlepsi pampuch aky som kedy hral. Bol zvlastny tym ze mal genialne vymysleny algoritmus pohybu duchov, ani prilis sprosty a ani prilis nekompromisny. Mal tiez plno roznorodych levelov.

2. System Shock 1 - jedna z najmenej docenenych hier vobec. Neporovnatelne lepsia (subjektivny nazor samozrejme :) ) ako cela seria HalfLife a Doom dokopy. Jedna z prvych fpsiek ktora doniesla do tohoto stylu nove veci a principy: genialny pribeh, mnozstvo zbrani a implantatov, inventorar, nelinearny postup - levely sa navstevovali opakovane, riesenie hadaniek a rebusov (a vobec nie trivialnych), citanie logov a mailov, boj a cestovanie full 3D cyberspaceom

3. Wizardry 7: Crusaders of Dark Savant - velmi rozsiahle RPG/dungeon ktore prejst trva bez navodu aj rok (s navodom tak mesiac). Komplikovanost a pritazlivost hadaniek, bojov a pribehu smelo prekona vacsinu ostatnych hier tohoto zanru.

4. Aliens vs Predator:
Zbesila fps nahanacka, kde je hra za marinaka jednoducho bez chyby. Atmosfera sa blizi filmu Aliens2. Ked sa naucite tuto hru poriadne ovladat tak si to naozaj poriadne uzijete. Behat s votrelcom po stenach a strope v plnej rychlosti a vyhybat sa strelbe spanikarenich vojakov - treba zazit

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riadne ma uputal Falout, s nim a s jeho atmosferou vzdy porovnavam ostatne hry. A som si uvedomil, ze strategie porovnavam s Age of Empire, lebo tam bol perfektny editor s ktorym sa dalo vela zaujimavych veci.
Aljen napísal:
Wizardry 7: Crusaders of Dark Savant - velmi rozsiahle RPG/dungeon ktore prejst trva bez navodu aj rok (s navodom tak mesiac).
ja som si neskrtol ani s navodom :ikonka09: . To bola pekne divoka hra.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pre mna je baldur's gate 2 the one and only <3
a jedna z mala hier ktore som hral opakovane a dokonca aj presiel cele


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co sa FPS tyka, tak jednoznacne Deus Ex - best fps ever, rpg prvky a skvely pribeh.

Ak uvazujem nad RPG - Morrowind, Oblivion. Ohromna volnost a rozmanitost vo vsetkom a nadherna grafika.

A ked rozmyslam nad hrou, co vydrzala najdlhsie, tak asi Warcraft III - niezeby som nejako velmi hraval melee, ale kampan som si presiel a potom, stale je to klasika, ci uz dota, alebo customky, na lanky a na nudne vecery...

Bohuzial som nezazil eru takych tych fakt oldskul pro veciciek, ako starcraft.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stratégia - jednoznačne starcraft alebo stronghold. Starcraft bola moja prvá sci-fi hra a tak som sa do nej zažral, že som nevedel, čo je to slnko. Zo strongholdu sa mi do srdca vryli niektoré hlášky a herný systém.
RPG - jednoznačne BG, Icewind dale, Diablo, Lionheart.
FPS - AvP 2 alebo FarCry.

Ešte GTA a Prince of persia.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 11.01.2008
Príspevky: 14
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
X-Com: TFTD
Icewind Dale
Fallout
TES: Morrowind

trochu menej:
Vampire: Bloodlines
Gothic
WoW
L2
...


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Absolutny top je Thief II, v zavese Thief I a Thief III

Baldur's gate 2 aj s datadiskami
GTA 2 (hlavne misia ked sa autobusom vozili ludia do masopriemyslu, na tu spominam so slzou v oku)
a Carmageddon II, s bonusom ze moj bol po rusky - odvtedy uznavam kombajn ako jediny civilizovany dopravny prostriedok

Ach...stare zlate casy

Ked tak spominam dalej, nasla by sa ich kopa - mimo klasiky ako Vampire Bloodlines, Icewind Dale, Diablo a spol. - napriklad aj testovanie (ne)funkcnosti atrakcii v Rollercoaster Tycoon.

etc. etc...


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1.Baldurs Gate I,II toto je proste vrchol,nic lepsie uz nikdy nebude. Baldurs Gate jednotku som dohral minimalne 5 krat a dva krat s modom TUTU, dvojku este viac, genialny pribeh, dokonale sa vzitie do vasej postavy, plno uzasnych npc, krasna malovana grafika.... :cry:  :cry:
2.Planescape Torment tiez genialna vec. Avsak nestala sa pre mna až takou modlou ako BG. Avšak, takyto pribeh nic nema, take uzasne dialogy rovnako, len pri tejto hre treba mat tak trosku specificku naladu :P . Kazdopadne, mam na nu krasne spomienky heh.
3.Pokemon nad Pokemonmi som stravil desiatky hodin. Blue bola jedina verzia co som mal na GB ostatne som hral len cez emulator ale to mi absolutne nevadilo. Perfektna atmosfera, vzitie sa do sveta a tak celkovo.
4.Vampire Masquerade Bloodlines dalšia uber hra. Ked som to hral prvy krat ,nemal som dost ramky, sekalo to jak šlak, lokacie sa mi načitavali 5 minut ale aj tak som to dohral kvoli uzasnemu pribehu a tomu feelingu heh, nikde som sa necitil tak upir jak v tejto hre :P .

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Starcraft- nenasiel som lepsiu strategiu ako je tato... a myslim ze ani nenajdem


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
call of duty 4: modern warfare

pistolkyyyy

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bat)R(flaj napísal:
3.Pokemon nad Pokemonmi som stravil desiatky hodin. Blue bola jedina verzia co som mal na GB ostatne som hral len cez emulator ale to mi absolutne nevadilo. Perfektna atmosfera, vzitie sa do sveta a tak celkovo.


Na toto si pamätám aj ja, ale všetky som odohral na pc, keďže v tej dobe bolo gameboy drahé, ako teraz psp. Prešiel som všetky verzie a neuveriteľne ma to chytilo.
Len nechápem, prečo pár dielov prvej série rozprávky bolo v niečom odlišných a nešli podľa hry. Napr. executte sa vyvinul na executtora bez použitia kameňa.
Ale fajná hra, ale verzie na ds si asi už nezahrám.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
z pokemonov som presiel akurat gold a silver na emulatoroch a aj teraz by som si ich zahral
och, este aj yellow pikachu editon :) to sa mi velmi pacilo :)


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak chceš, tak sa dajú stiahnuť ( aj emulátor ) na pikachu.cz. Sú tam aj verzie na advance.


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moje herne legendy - vicemene chronologicky tak ako som sa k nim dostal:

Master of Magic
Civilization 2
Warcraft I + II (NIE III)
StarCraft + Brood War
Baldur's Gate I, II + datadisky
Medieval: Total War + VI
Planescape: Torment
Diablo II
Rome: Total War + BI (a vela vela modov)
Medieval II: Total War

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
z pokemonov som presiel akurat gold a silver na emulatoroch a aj teraz by som si ich zahral
och, este aj yellow pikachu editon :) to sa mi velmi pacilo :)


ja som si teraz splasil emulator gb na mobil, takze momentalne v skole drtim spolu so spoluziakmi red a crystal  :lol:
je to skulku vtipne ked 18 rocni fagani hucia na seba v jedalni koho venusaur je na vacsom lv  :lol:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 144 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun