HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 834 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 56  Ďalšia
Autor Správa

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej [vymazané]. normanle neviem co so sebou teraz robit

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kupil som iPad 4. Musim povedat, ze je to velmi kvalitny produkt, zatial som spokojny. Velmi dobre na lenosenie a pozeranie netflixu v gauci ale posteli pred spanim. Takisto velmi dobry displej, pekne sa na tom citaju noviny alebo knizka ked sedite v parku alebo na zahrade.


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
Kupil som iPad 4. Musim povedat, ze je to velmi kvalitny produkt, zatial som spokojny. Velmi dobre na lenosenie a pozeranie netflixu v gauci ale posteli pred spanim. Takisto velmi dobry displej, pekne sa na tom citaju noviny alebo knizka ked sedite v parku alebo na zahrade.

neklam! prave si dal totiz opis mojho nexus 7! (teda az na ten netflix) :P aj ked, musi to byt predsa len iPad4. inac by si spomenul i to, ze baterka vydrzi neskutocne dlho :P

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to je uplne nacasovany majstertah, ked v septembri pravidelne apple ohlasuje nove produkty a starym pada cena

navyse, ipad 4 uz neni zdaleka best tablet, to uz radsej mini

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
iPad k tomu potreboval 4 verzie? Moj 7" Nexus je taky od zaciatku :ikonka01: a navyse je aj prijemne skladny. Tych 7" je podla mna najlepsi rozmer tabletu jaky moze byt na bezne uzivanie.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
to je uplne nacasovany majstertah, ked v septembri pravidelne apple ohlasuje nove produkty a starym pada cena

navyse, ipad 4 uz neni zdaleka best tablet, to uz radsej mini


Ved presne, teraz som kupil za 370 libier. Co je cena dobra, vacsina ludi kupovala pred rokom za 500 libier. Novy ipad bude stat asi vyse 500 libier opat, cize zas pockam rok a kupim, ked bude cena 60%.

A iPad 4 je stale o triedu lepsi stroj ako Nexus 7 - ano drzal som v ruke aj pouzival chvilu ten Nexus a je to ako lacna Cinska hracka. plus apps v Androide su menej kvalitne ako v iOS (tak sa mi zatial zda po asi mesiaci pouzivania Sony Xperia Z, ekvivalenty veci, co som stastne pouzival v iPhone su menej kvalitne a skaredsie).


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No dpc, cena Apple produktov casom klesa. Cim teraz zabezpecim svoje deti? :(

Lacna Cinska hracka ... to su vzhladom na krajinu vyroby oba :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hlavne stare iPady planovane klesnu, lebo to vzdy tak bolo.

Risovske argumenty typu "drzal som to v ruke 2 sekundy, je to umelohmotnejsie a je to skaredsie => Android sux" su samozrejme uplne objektivne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Hlavne stare iPady planovane klesnu, lebo to vzdy tak bolo.

Risovske argumenty typu "drzal som to v ruke 2 sekundy, je to umelohmotnejsie a je to skaredsie => Android sux" su samozrejme uplne objektivne.


To je v poriadku, ja som drzal asi 10 minut v ruke iPad, je tazkopadny, zle nadizajnovany a cely na [vymazané], plastova doska. Jedine co na nom bolo fajn bola odozva UI ale Nexus je rovnaky ak nie lepsi aj v tomto. :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nebolo to 2s, bolo to dlhsie... plus z naplne mojej prace testujem svoj kod na kope android strojoch, cize ich vacsinou v rukach mam pomerne dlhu dobu a viem si spravit aky taky nazor.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vsak elaboruj, to je rozhodne lepsie nez nicnehovoriace zvasty typu "je to krajsie, lebo sa mi to viac paci" :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso, co hovoris na nove farbicky pacia sa ti? Je farebny iphone 5 lepsi ako nefarebny?
Speaking of which, nezachytil som info ze by klesla cena nefarebneho iP5, neklesla?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
apple oficialne na webe uz v usa 5ky nepredava

ale mna by zaujimalo, ze co bude lacnejsie: ci farebne C, alebo stara 5, lebo ak som pochopil spravne, su to prakticky identicke modely.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Spoločnosť Apple dvomi novými v utorok predstavenými iPhonmi nedokázala presvedčiť investorov a tí spolu s analytikmi zareagovali na ohlásené novinky mimoriadne negatívne.

V dvoch zostávajúcich hodinách obchodovania na americkej burze v utorok akcie Apple najskôr poklesli oproti uzatváracej cene z pondelka o 2.2% na 494.64 dolárov.

Následne ale analytici investičných spoločností JPMorgan Chase, Merrill Lynch, UBS, Credit Suisse Group zhoršili odporúčania pre akcie Apple a tie sa v stredajšom obchodovaní prepadli na 467.83 dolárov, na úroveň o 7.6% nižšiu ako na konci pondelkového obchodovania.

Analytici vo svojich zdôvodneniach vytýkajú Apple najmä neuvedenie skutočne lacnejšieho iPhonu, ktorým by spoločnosť mohla osloviť širšie vrstvy potenciálnych užívateľov a ktorý analytici očakávali. Plná cena nového lacnejšieho modelu iPhone 5c totiž začína na 599 eur a tým sa rovnako ako vyšší model radí medzi najdrahšie smartfóny.

Nové predstavené produkty tiež vyvovali ďalší typ negatívnej reakcie, voči čítačke odtlačkov prstov zabudovanej v tlačidle Home. Čítačke sa tak fyzický pri používaní iPhonu nedá vyhnúť.

Apple síce avizuje, že dáta o odtlačkoch sú uložené šifrovane a bezpečne len v procesorovom SoC čipe A7 a nie sú sprístupňované aplikáciám tretích strán, odosielané na servery Apple ani zálohované na iCloud. Organizácia Free Software Foundation obhajujúca používanie a presadzovanie skutočne otvoreného a voľného softvéru ale v stanovisku upozorňuje užívateľov, že spracovávaniu takýchto citlivých dát uzatvoreným softvérom nie je možné dôverovať.

"Nevieme si predstaviť viac nepriateľskú reakciu voči aktuálnej vlne obáv z ohrozenia súkromia ako predstavenie proprietárneho skenera odtlačkov s prístupom na Internet ako novú 'funkciu'," uvádza sa v stanovisku. FSF tak odporúča užívateľom nepoužívať iPhone 5s a celkovo kvôli neotvorenosti ich platformy nepoužívať všetky mobilné Apple produkty.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Novy iphone sa mi paci, hlavne ten snimac otlacku prstu so safirovym kristalom na ochranu proti poskrabaniu. uz si viac nebude treba pamatat pinkod.... takisto platby budu jednoduchsie, proste potvrdit otlackom prsta. genialne!

5c sa mi ale nepaci, to bol krok vedla. Vyzera to lacno plastovo a ta cena mi nepride ako lacna, preco by to niekto kupoval za taky peniaz, ked za trochu viac penazi ma normalny kovovy iphone.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 834 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 56  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun